Szpital Specjalistyczny w Jaśle Aktualności Zmiana adresu Poradni Zdrowia Psychicznego w Dobrzechowie.

Zmiana adresu Poradni Zdrowia Psychicznego w Dobrzechowie.

Uwaga pacjenci! Informujemy o ważnej zmianie dotyczącej Poradni Zdrowia Psychicznego w Dobrzechowie na Podkarpaciu. Od 17 czerwca 2024 roku Poradnia Zdrowia Psychicznego oraz Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Specjalistycznego w Jaśle funkcjonują pod nowym adresem.

🟡Centrum Zdrowia Psychicznego w Dobrzechowie, będące filią Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, oferuje kompleksową i profesjonalną opiekę psychiatryczną dla dorosłych pacjentów. Obejmuje swoim zasięgiem powiat jasielski i strzyżowski.

🟡Aby umówić się na wizytę w poradni, konieczny jest kontakt telefoniczny. Dokładne godziny otwarcia placówki nie zostały jeszcze podane, dlatego zalecamy śledzenie oficjalnych komunikatów lub bezpośredni kontakt z rejestracją.

Zmiana lokalizacji ma na celu poprawę dostępności i jakości świadczonych usług. Zachęcamy wszystkich pacjentów do zapoznania się z nowym adresem i aktualizacji swoich danych kontaktowych w razie potrzeby.