Szpital Specjalistyczny w Jaśle Aktualności Biała sobota – Dzień Profilaktyki w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle

Biała sobota – Dzień Profilaktyki w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle

Dzień profilaktyki w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle

Szpital Specjalistyczny w Jaśle zaprasza na BEZPŁATNE badania profilaktyczne w ramach akcji „Biała sobota”, która odbędzie się w dniu 28.09.2024r. w budynku poradni specjalistycznych przy ul. Chopina 38 w Jaśle.

• Porad urologicznych udzielał będzie lek. Mateusz Borek. Osoby które zapiszą się na wizytę powinny w dniach 23- 26.09.2024r. zgłosić sie do punktu pobrań przy ul. Chopina 38 lub przy ul. Lwowskiej 22 na badanie z krwi PSA.  Po zgłoszeniu do punktu pobrań należy poinformować rejestratorkę, iż badanie będzie wykonane w ramach „Białej soboty” , a także należy podać swoje imię i nazwisko. W dniu porady, lekarz będzie dysponował wynikami badania PSA może także wykonać USG.
  • Porad dietetycznych będzie udzielała mgr dietetyki Zuzanna Przewoźnik
  • Badanie znamion dermatoskopem przeprowadzać będą lek. Anna Biesiadowska oraz lek. Marek Lew.
  •   Badanie cytologiczne przeprowadzane będzie przez mgr położnictwa  Elizę Dziadoszczyk- Wójcik w ramach programu profilaktyki raka szyjki macicy. Badanie to może być przeprowadzone u kobiet  od 25 do 64 roku życia