Szpital Specjalistyczny w Jaśle Aktualności Wakacje z mammografią w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle

Wakacje z mammografią w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle

Plakat promujący badania mammograficzne

Szpital Specjalistyczny w Jaśle zaprasza kobiety w wieku 45-74 lat do wzięcia udziału w akcji „Wakacje w mammografią❗️

Mammografia to kluczowe badanie w profilaktyce raka piersi, które pozwala na wczesne wykrywanie zmian nowotworowych. Regularne wykonywanie mammografii, szczególnie dla kobiet w wieku 45-74 lat, jest niezwykle ważne, ponieważ umożliwia skuteczne leczenie w początkowych stadiach choroby.

🎀Pamiętaj, aby robić badania co dwa lata, a w przypadku czynników ryzyka – nawet co roku. Dbaj o swoje zdrowie i zachęcaj inne kobiety do regularnych badań! 🩷

Pracownia Mammografii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle jest czynna  od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 14.00. W ramach „Wakacji z Mammografią”  wydłużamy godziny pracy Pracowni we wtorki 20 i 27 sierpnia oraz we czwartki 22 i 29 sierpnia do godz. 18.00. W sierpniu badania przeprowadzamy  dodatkowo w soboty  10 i 24 sierpnia od godz. 8.00 -13.00.

❗️ Badania mammografii będą wykonywane BEZPŁATNIE w ramach umowy Z NFZ❗️