Szpital Specjalistyczny w Jaśle Aktualności KOKTAJL HORMONÓW- poznaj przepis na dobry poród i połóg.

KOKTAJL HORMONÓW- poznaj przepis na dobry poród i połóg.

Szpital Specjalistyczny w Jaśle zaprasza na pierwsze tego typu, BEZPŁATNE spotkanie w Tygodniu Godnego Porodu. To cykl wydarzeń i spotkań z inicjatywy Fundacji Rodzić po Ludzku w ramach Międzynarodowego Tygodnia Godnego Porodu ENCA.

 Motywem wiodącym jest „Koktajl hormonów – poznaj przepis na dobry poród i połóg”. Chcemy Was zainspirować, wzmocnić i lepiej przygotować na przejście przez poród i wspólny połóg. 

Data: 15.05.2024r.

Miejsce: Generator Nauki Gen w Jaśle

Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy pod adresem: konferencja@szpital.jaslo.pl

Podczas wydarzenia przedstawiona zostanie m.in. prezentacja opracowana przez specjalistki opieki okołoporodowej Fundacji Rodzić po Ludzku, z której dowiesz się m.in.:

  • jakie są Twoje prawa okołoporodowe
  • jaki wpływ mają na Ciebie hormony w ciąży, podczas porodu i w połogu
  • i jak ten koktajl hormonów może przyczynić się do dobrego porodu i połogu.

Będzie to także miejsce i czas na wykłady i warsztaty ze specjalistami; lekarzem ginekologiem- położnikiem, położnymi, doradcą laktacyjnym, położną środowiskową, neurologopedą, fizjoterapeutą uroginekologicznym, dietetykiem , doradcą noszenia, psychologami.

Jest to niepowtarzalna okazja, do wymiany doświadczeń, rozmów i zadawania pytań naszym specjalistom, których możesz poznać bliżej przed pobytem w szpitalu.

Dzięki naszym sponsorom każda uczestniczka otrzyma upominki przydatne przyszłej mamie, a w organizowanym konkursie można wygrać atrakcyjne nagrody: m.in. laktator, termometry elektryczne, chustę do noszenia noworodka/dziecka.