Szpital Specjalistyczny w Jaśle Aktualności Nowy sprzęt dla Oddziału Położniczo -Ginekologicznego

Nowy sprzęt dla Oddziału Położniczo -Ginekologicznego

Nowy sprzęt dla Oddziału Ginekologiczno-Położniczego

Szpital Specjalistyczny w Jaśle zakupił  wysokiej klasy sprzęt, który posłuży do diagnostyki i leczenia pacjentek Oddziału Położniczo- Ginekologicznego.

Histeroskop operacyjny wraz z diatermią pozwala w małoinwazyjny sposób, bez konieczności otwierania jamy brzusznej, skutecznie leczyć częste zmiany chorobowe narządu rodnego u kobiet. Ponadto histeroskopia operacyjna jest również nieocenioną metodą leczenia niektórych przyczyn niepłodności – zrostów wewnątrzmacicznych czy wybranych wad anatomicznych macicy.

Szerokie zastosowanie i  łatwość obsługi sprzętu nie tylko ułatwiają pracę na Oddziale Ginekologicznym, ale przede wszystkim pozwalają na skrócenie czasu hospitalizacji i rekonwalescencję pacjentek.

Dofinansowania udzielili:

Miasto Jasło                                      66.000,00 zł