Realizacja zadania inwestycyjnego pn.”Rozbudowa i modernizacja przyszpitalnej instalacji tlenowej”

Finansowane z budżetu państwa

Szpital Specjalistyczny w Jaśle w okresie wrzesień – grudzień 2020 r. zrealizował zadanie inwestycyjne pn. "Rozbudowa i modernizacja przyszpitalnej instalacji tlenowej" dofinansowane ze środków budżetu państwa.

Prace obejmowały wykonanie rozbudowy istniejącej tlenowni w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle o dodatkowy zbiornik ciekłego tlenu wraz z przebudową rezerwowej rozprężalni tlenu, budową sieci tlenu do budynku Oddziału Obserwacyjno – Zakaźnego i WZW oraz Oddziału Dermatologicznego wraz z budową instalacji tlenowej w tym budynku.

Celem projektu było dostosowanie Oddziału Obserwacyjno  - Zakaźnego i WZW oraz Oddziału Dermatologicznego do obowiązujących przepisów i standardów dla oddziałów w których prowadzona jest hospitalizacja pacjentów zarażonych COVID-19.

Z efektów realizacji zadania korzystają pacjenci wymagający tlenoterapii oraz personel poprzez stałe i epidemiologicznie bezpieczne  źródło gazów medycznych.

Dofinansowanie ze środków budżetu państwa : 237 336,00 zł

Całkowita wartość inwestycji: 237 388,27 zł