Szczepienia Covid-19 - wznowienie

W związku z nowymi wytycznymi i ograniczeniami dostaw szczepionek, punkty szczepień zlokalizowane przy  Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle,  w  nadchodzącym tygodniu tj. w dniach od 25.01.2021 do dnia 29.01.2021 mogą zaszczepić pierwszą dawką, maksymalnie 180 osób z grupy „0”.

Osoby mające termin na 2 dawkę szczepionki z grupy „0”, będą szczepione zgodnie z harmonogramem.

Populacja osób „80+”  będzie szczepiona w czwartek w ilości 30 osób, są to osoby mające potwierdzony termin.

O ewentualnych zmianach w harmonogramie szczepień będziemy informować na bieżąco.

Szpital Specjalistyczny w Jaśle, przeprasza zapisane osoby za niedogodności i przesuniecie terminu szczepień, spowodowane są one czynnikami niezależnymi od Szpitala.