Strażacy z OSP - Zimna Woda w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle.

Strażacy z OSP Zimna Woda w dniu 09-01-2019 odwiedzili w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle Oddział Pediatrii i Alergologii, gdzie przekazali nie tylko prezenty, ale także uśmiech i radość.

Strażacy taką gotowość niesienia pomocy drugiemu człowiekowi maja we krwi, biorąc udział w akcjach ratowania mienia i życia ludzkiego. W ciągu dwóch miesięcy strażakom udało sie zebrać dużą ilość prezentów dla dzieci. Na ich apel odpowiedziało wielu mieszkańców powiatu jasielskiego, szkoły, instytucje, osoby prywatne, jak i również  lokalne firmy. W paczkach przygotowanych dla dzieci znalazły się przeróżne rzeczy, przybory szkolne, zabawki, książki, gry i wiele innych. Wizyta strażaków ma ogromne znaczenie dla przebiegu leczenia dzieci. Prezenty podarowane sprawiły im ogromną radość. Szczęście i uśmiech dziecka z otrzymania prezentu jest nie do przecenienia. Obok choroby i bólu, którymi są dotknięte dzieci nie sposób przejść obojętnie, mówili strażacy i takie akcje będą kontynuowali w następnych latach.

Strażacy z OSP - Zimna Woda, odwiedzili z prezentami dzieci, także w innych szpitalach.

J.R